Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пич имал лош късмет и се родил без топки,което в последствие се оказало голям проблем дори и за работата. Не можел да си намери работата..след като разберат какъв е проблема му и го отрязват. Пробвал в една фирма където работели само мъже. Шефът се съгласил,но дошъл момента пича да каже за своя проблем,след като му разказал на шефът му станало мъчно за горкия човечец и се съгласил. Пича се зарадвал и попитал в колко часа да отиде на работа-а шефа казал: -Ами ела към 10:30. Пича го погледнал и казал : -Не е ли късно? А шефа казал: -Ами не ..ние сме от 8 ,но до 10 и 30 си чешем топките.
Семейни 3,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

Завладяващо преследване, умопомрачителни престрелки, очарователни девойки - гледайте женски биатлон! Иванчо и Марийка отишли на почивка с техните, но имало само двойни стаи. И Иванчо трябвало да спи с Марийка. Майка й й казала: - Мойто момиче, каквото и да ти казва Иванчо, казваш: не бива, Иванчо, не бива. И вечерта легнали на 2 различни легла и Иванчо казал: - Марийке, бива ли 2 деца да лежат в 1 стая, а в 2 различни легла. - Не бива, Иванчо, не бива (и легнала при него). - Марийке, бива ли 2 деца да спят на едно легло с дрехи? - Не бива, Иванчо, не бива (и се съблекли). - Марийке, бива ли 2 деца да са голи в 1 легло и да не се шибат? - Не бива, Иванчо, не бива (и те се ебали..). На сутринта майката на Марийка пита Иванчо: - Как беше вечерта? Марийка: - Мамо от тва твойто "не бива", Иванчо цяла нощ ми го набива. Дама, изгаряща за любов, пуснала обява в месния вестник: „Имам нужда от мъж, който няма да ме бие... няма да ходи по други жени и е отличен любовник.” На другия ден се позвънило на вратата и тя видяла че пред нея стои човек без крайници. „Ти нямаш ръце”, казала тя... той отговорил: „Няма да те бия”. „Да, ама нямаш и крака”, протестирала жената. Той казал: „Няма да ходя по чужди жени”. Засрамена тя попитала: „Как може да си страхотен в леглото в крайна сметка?”, а той отвърнал „Все пак, позвъних на вратата, нали?” - Кажете, кога е рождения ви ден? - Защо? - Интересно ми е, кога природата си е почивала... Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова...