Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наско Сираков се обажда по телефона : -Ало, Барселона ли е ? -Не ! - отговарят му отсреща. -Ъъъ, а Челси ли е ? -Не ! И Челси не е ! Тука е Вердер ! -Е нищо и вие ни е*ахте майката...
Спортни 5,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятели: - Какво се е случило с теб? Защо с патерици? - Защото преди два дена ме блъсна една кола. - И не можеш да ходиш без патерици? - Не зная. Докторът казва, че мога, а адвокатът казва, че не мога... Питат радио Ереван: - Какво означава бременна девойка? - Това е девойка без чувство за хумор. С нея са се пошегували, а тя се надува. На фона на Мургина, братя Маргини изглеждат като квартални кокошкари... Мъж и жена стояли на ръба на една скала и гледали залеза. По едно време мъжът казал: - Виж скъпа, колко е красиво. Даже има и торнадо, което се движи право към нас! Иванчо много искал да се къпе с кака си, тя казала: - Добре, но няма да ме гледаш от главата надолу! Иванчо казал: - Добре како добре! Иванчо и кака му влезли в банята, обаче Иванчо си изпуснал гъбата и питал кака си: - Како какво е това? Кака му отговорила: - Контактче, контакче! Иванчо искал да се къпе с майка си, тя му казала: - Добре Иване! Влезли в банята, Иванчо си изпуснал гъбата и питал майка си: - Мамо какво е това? - Кабелче, кабелче! Иванчо искал да се къпе с баща си, баща му казал: - Добре сине! влязли в банята иванчо отново си изпуснал гъбата и попитал баща си: - Тате какво е това? - Крушки, крушки! Дошли им гости, тока спрял! Гостите се оплашили! Иванчо казал: - Не се тревожете кака ще си сложи контакчето, мама ще си вкара кабелчето, а тате ще си включи крушките и тока ще заработи!!!