Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В мола блондинка говори по телефона си: - Сега не е удобно за разговори. Пречиш ми в момента, - казва раздразнено. - Ще ти звънна от колата.
Блондинки 3,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, имам изненада за теб! - Изтрезнял си? - Ей Иванчо браво бе, ти имаш 10 агнета данък за годината ей го на докара ги. Нека да ги преброим. 1,2,3,4,5,6,7,8,9, а... Ма тук са 9 бе? Я да ги преброим пак: 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Ааа Иванчо тук са 9 бе? - Е 9 де...9. - Е да, но те трябва да са 10 бе. - Е 10 де. - Ама те са 9 бе. - Е 9 де. - Абе кой го намери този да повтаря след мен като папагал бе? Елате 9 човека я хванете по едно агне, виж сега Иванчо 9 човека си хванаха по едно агне аз съм 10 за мен няма агне. Защо за мен няма агне Иванчо? - Епати за КУР ли ме държа та си не хвана и ти едно агне? Прибира се един мъж вкъщи и к’во да види...жена му с някакъв в леглото! - К’ъв си ти, бе?! К’во правиш при жена ми?! - Ами...аз съм лекар! От бърза помощ съм. На жена ви й прилоша и в момента й меря температурата. - Така ли?! - казал мъжът и извадил пистолет. Айде тогава вади внимателно термометъра и се моли да има цифри по него! Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл: - Я иди да купиш едни цигари и един кибрит. Тръгнал дядото и за да не забрави по пътя си повтаря: цигари-кибрит, цигари-кибрит... По едно време на едно кръстовище слязъл на платното, изскърцали спирачки... и дядото забравил. Стигнал до павилиона все пак и казал: - Абе трябваше да купя две неща дето тъй много си подхождаха - комплект вървяха. Продавачката го погледнала, помислила и попитала: - Сапун и сапунерка? - А, точно това беше, дай един сапун и една сапунерка. Прибрал се при компанията и го питат: - Купи ли бе? - Купих. - И какво купи? - Сапун и сапунерка - гордо се изпъчил дядото. - Еййй, помни кучето ей! - Мила, ти ли сложи парола на компютъра? - Да. - И каква е паролата? - Датата на нашата сватба. - Ама, че си гадна...