Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За това, че моето семейство се разпадна, вината е по равно - 50 процента жената, 50 процента тъщата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Щирлиц дълго гледал в една точка. След това в друга… "Двуеточие!" - досетил се Щирлиц.
Щирлиц
03.10.2017
6,988 прегледа
Следващ →
Още вицове
Потънал един кораб и от него се спасили само двама - една грозна, ама много грозна жена и един мъж. Доплували някакси до един остров и мъжът казал: -Делим острова на две и ти си стоиш в твойта половина, а аз в мойта. Минали няколко месеца и на мъжа му се доебало и взел , че се престрашил и отишъл при жената. Хъката, мъката, почнали те да се ебат и по едно време тя му казва : -И все пак в мен има нещо хубаво!- а той отговаря: -Е да , ама след малко ще ти го извадя!
— Църквата твърди, че ако жените започнат да се обличат скромно, всичките поголовно ще станат богопослушни. — Да бе! Пресипете боба в друга паница и той ще стане шкембе чорба...
Американец, французин и българин, говорят за подхода си при сваляне на гаджета: -Аз - казал французинът - като кача Жанет в новия си Ситроен и вдигна 150 км. , тя е шокирана. Като вдигна 200 -тя е моя. Американецът казал: -Аз пък като кача Джейн в новия си Додж, като вдигна 200 км, тя е шокирана. Като вдигна 250 - тя е моя. -Аз като дам на Мара 5 лева, тя е моя- казал българинът - Сутринта като и ги взема - тя е шокирана.
- Защо на сватба габровците танцуват по чорапи. - Защото слушат музиката от съседното село.
Късна нощ. В тишината звъни телефона. Едва се буди мъж и вдига слушалката. - Ало. - Здравейте. Бихте ли казали, как се отнасяте към полетите с дирижабъл? - Ами вие какво, в ред ли сте? Три през нощта е! - Благодаря, така и ще отбележим - "отрицателно".