Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли, че цианистият калий на вкус е като сладо..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Марийка стара перверзница. С Иванчо семейство - в леглото бурен секс и тя му пъшка в ухото: - Иванчо, говори ми мръсни, ама много мръсни неща.. Иванчо пъшка в ухото й: - Коридора, мивката, кенефа, печката, прозорците...
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,652 прегледа
Следващ →
Още вицове
Току-що дипломиран младеж кандидатства за първата си работа: - Каква заплата очаквате? - 3000 лева! - Ще ви дам 10 000, лична секретарка и автомобил! - Вие се шегувате! - Вие пръв запoчнахте!
Влиза мутра в лекарския кабинет и вика на доктора: - Докторе, кастрирай ме! - Ма, как да те кастрирам, бе момче, млад си още, не бива така. - Кастрирай ме бе - вече сърдито му рекла мутрата! - Ма младеж, ще ти съсипя живота бе, размисли малко! - Абе, ти ще ме кастрираш ли, или да те почвам? - заплашил мутрата доктора и доктора го кастрирал. Излиза мутрата навън и приятелят му дето го чакал го попитал: - К`во стана бе, ваксинира ли се?
Телеграма - мнооого бавен sms.
Един КаМаз си карал по магистралата и по едно време засича друг КаМаз леко така извън пътя, обикрачил крайпътната настилка. Бръмчал на високи обороти. Първият го запитал: - Ко стаа бе брато? - Остави се! Чеша си кардана, че като са ме полазили едни полски фиат-чета...
От кулинарния форум: "Кажете ми, трябва ли в купата с черния хайвер да добавя масло? ". Първия коментар: "Чумата да ви тръшне дано!"