Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: Как спят децата в Косово? Отговор: Като заклани.
Черен хумор 1,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Василий Иванович, как се пише"гръд", с "т" или "д"? - Петка, пиши просто: "цици". - Е, ние с вас революцията с ЦИЦИ ли я защитавахме?! - Имаш ли поне приятели? - Как да нямам! Имам и десетте сезона на DVD. Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши. "Пиянството е най-лошия враг на човека, но Библията ни казва да обичаме враговете си!" Франк Синатра Кенгуруто: - Да имам две деца не ми е по джоба...