Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се трима приятели и тримата с нови обувки и почват да се хвалят. Пълвият: - Мойте обувки са от кродилска кожа, 1000 лв. Другите двама: - Е, значи нямат скъсване. Вторият: - Мойте са от змийска кожа, 2000 лв. Другите двама: - И твойте нямат скъсване. Третият след кратко мълчание: - Мойте са от п*тка, без пари. Първите двама със завист: - Твойте наистина нямат скъсване.
Семейни 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кой е измислил секса? - Как кой? Ами гърците! Нали те са измислили всичко!? След тях, обаче, римляните го усъвършенствали. - Как? - Като добавили жената... Само Чък Норис може да вижда през огледало! Не мога да не ви разкажа и приказката за арменската Червена Шапчица, известна като Червенян Шапчицян. Тръгнала Червенян Шапчицян в араратската тъмна гора, срещнала вълка, разговорила се с него и в накрая стигнала до къщата на баба си, да я наречем Бабаян. Влязла червената щапчица и видяла, че изпод юргана наднича зловещо лице и я гледало мрачно. - Бабо, защо са ти толкова големи ушите? - плахо попитала Червенян Шапчицян. - За да те чувам по-добре, детето ми - казала Бабата. - А защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре детето ми! - А защо ти е толкова голяма устата? В този миг бабата отметнала одеялото, скочила в леглото и изкрещяла: - Защото съм Маги Халваджиян, а ти си жертва на "Сладко отмъщение"!!!! Един стар турчин, майстор - дърводелец, лежал болен и пъшкал. Калфата се суетял наоколо и попръдвал от време на време ... Турчинът се надигнал и въздъхнал тежко: - Еееех, Мехмед, Мехмед! Аз умирам, а ти кокетничиш ... Имало двама пияни дето к’вото видели - пият го. Веднъж отишли в една конюшня и единият - Пешо вика на другия - Георги:<BR>- Шшшшшшш, приятел, виж течност!<BR>- Ми дай да я изпием.<BR>- К’во пише на етикета???<BR>- КК2КК!!!<BR>- Айде сигурно ще е вкусно.<BR>След две седмици отиват на лекър:<BR>- Докторе пихме едно КК2КК и от две седмици "ония ни работи" не могат да паднат!<BR>- Спокойно момчета сега ще видим в научната книга! - казва докторът. Лелелееееееее, момчета, знаете ли к’во сте пили ?<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- Знаете ли к’во е КК2КК???<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- КК2КК е Конски Куродръв Две Капки на Кофа!!!