Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!!
Любими Герои 3,375 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ви е, деца? Защо не си играете, а седите такива нацупени? - Играем на възрастни. Срещат се двама пенсионери и единия пита другия: -Как се чувстваш наборе? -Като стенен часовник, отговаря другия. -Ха, що за сравнение. -Много точно сравнение - отгоре ку-ку, отдоло махало. Студентка пътува в трамвая за студентски град. Напазарувала е и от време на време , за всеки случай бърка в чантата и си говори: -Салама е тука , яйцата са тука! След известно време човека до нея се обадил: -Ей , маце , ако пак ми бръкнеш в гащите ще има и майонеза! Шофьор спира своята "Чайка" на бензиностанцията и моли да бъде напълнен резервоара до горе. Човекът на бензиностанцията почва да пълни но резервоарът изглежда бездънен. Някъде към петстотния литър, бензинджията пита шофьора: - Колко побира т"ва чудовище? - О, извинете, оставил съм двигателя включен! Въпреки драстичния спад на цените на петрола, в България цената на бензина не падна съществено. Ясно е защо: водата е скъпа.