Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо депутатите одобриха употребата на СРС-та на изборите? - Защото знаят от собствен опит, че се извършва престъпление тогава...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян блъска човек на улицата. Човекът му удря шамар, а пияницата учудено пита: - Нима вече съм си вкъщи?
Пиянски
03.10.2017
1,198 прегледа
Следващ →
Още вицове
В стриптийз бар син пита баща си: - Тате, а защо сложи пари в гащите на тази гола кака, а? - Малък си да знаеш такива неща! Хайде, допивай си уискито и да се прибираме вкъщи, че е късно. Пет сутринта е, мама да не се притесни...
Днес на улицата отчаяно заприказвах една жена. Тя ядосано ме попита: - Какъв ви е проблема? Разказах й всичко. Сега седим заедно и плачем.
В началото ни казаха, че "черната дупка" - това не е политкоректно. Нарекохме я "афроотверстие" - замалко да почнат да ни съдят за обидния намек. Тогава вече нарехохме черната дупка бяла - и тогава почнаха дани съдят за РАСИЗЪМ.
Колко ли неловко щеше да бъде ако Фейсбук автоматично ъпдейтваше статусите с действително какво правим? Например:"Иван Петров е самотен и в момента лъска в стаята си".
- Кой ще спечели дебата между Бойко Борисов и Сергей Станишев? - Който има повече охрана... ------- Те за един дебат не могат да се уговорят, че какво остава за нормална държава... ------- Вече се приемат отново облози дали ще има дебат, засега най-много са заложили, че ще има полудебат - Бойко Борисов ще отиде при Бареков в БТВ, а Сергей Станишев в БНТ... ------- заглавие от вестниците: "Бойко Борисов отново налита на дебат..." ------- Сергей Станишев се страхува да пусне Бойко Борисов в сградата на Министерски съвет, защото знае, че няма да успее да го изгони оттам..