Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян блъска човек на улицата. Човекът му удря шамар, а пияницата учудено пита: - Нима вече съм си вкъщи?
Пиянски 1,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

В стриптийз бар син пита баща си: - Тате, а защо сложи пари в гащите на тази гола кака, а? - Малък си да знаеш такива неща! Хайде, допивай си уискито и да се прибираме вкъщи, че е късно. Пет сутринта е, мама да не се притесни... Днес на улицата отчаяно заприказвах една жена. Тя ядосано ме попита: - Какъв ви е проблема? Разказах й всичко. Сега седим заедно и плачем. В началото ни казаха, че "черната дупка" - това не е политкоректно. Нарекохме я "афроотверстие" - замалко да почнат да ни съдят за обидния намек. Тогава вече нарехохме черната дупка бяла - и тогава почнаха дани съдят за РАСИЗЪМ. Колко ли неловко щеше да бъде ако Фейсбук автоматично ъпдейтваше статусите с действително какво правим? Например:"Иван Петров е самотен и в момента лъска в стаята си". - Кой ще спечели дебата между Бойко Борисов и Сергей Станишев? - Който има повече охрана... ------- Те за един дебат не могат да се уговорят, че какво остава за нормална държава... ------- Вече се приемат отново облози дали ще има дебат, засега най-много са заложили, че ще има полудебат - Бойко Борисов ще отиде при Бареков в БТВ, а Сергей Станишев в БНТ... ------- заглавие от вестниците: "Бойко Борисов отново налита на дебат..." ------- Сергей Станишев се страхува да пусне Бойко Борисов в сградата на Министерски съвет, защото знае, че няма да успее да го изгони оттам..