Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две приятелки. - Как може перд всички да ме наричаш глупачка?! - Извинявай, но не не си ме предупредила, че го криеш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Какви мъже за съпрузи предпочитат жените, живеещи на нашето Черноморие? Основно глух, сляп капитан далечно плаване...
Семейни
03.10.2017
3,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванчо, признай си, кой ти написа съчинението? - Не знам, честна дума! Рано легнах да спя, госпожо Петрова.
- Професоре, задайте ми още един допълнителен въпрос. - Както желаете. Знаете ли, кога е поправителната сесия?
Щирлиц отваря с труд очите си и си мисли: "Ако съм у тях съм щандартен фюрер Щирлиц, а ако съм у нас съм полковник Исаев". - Ама, че сте се натряскали, Вячеслав Тихонович!
Мoмче изпраща момиче до дома й и пита: - Може ли да дойда у вас на чаша кафе? - Не знам, аз никога не каня момчета вкъщи на първата среща. - ОК, а ако е последна.
Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска.