Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Разни 1,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян човек звъннал на телефона на някакъв управител на магазин.И му рекъл:кога ще отваря магазина.управителя му отвърнал:Още е три часа презноща.Пак звъннал и пак попитал.Кога ще отваря магазина,а управителя му отвърнал:още е четири презноща за какво ти е да влизаш,а пияният човек му отвърнал:Аз не искам да вляза искам да изляза!!! В спортното министерство: - Защо дадохте толкова много пари за отбора по кърлинг, а на нас хокеистите не давате въобще нищо? - Защото вашият отбор реално съществува. Лъвът събрал горските животни и им казал, че който до утре не му донесе месо, ще го удари с оная си работа. На следващия ден отишли животните и всяко му носи месце. По едно време идва заека с морков. И лъвът го попитал: - Що ми носиш морков бе, Зайо? - Защото само това намерих. И лъвът го шибнал с оная си работа. А заека хем реве, хем се смее и лъвът го попитал: - Що ревеш бе, Зайо? - Щото ме боли. - А що се смееш тогава? - Щото идва таралежа с ябълка... - Следващото ни предаване за пътуванията във времето ще бъде миналата седмица. На тема Ирак...Буш лети в самолет и му се струва, че пътуването е много дълго. Отива в пилотската кабина и пита: - А много време ли ни остава, докато кацнем? Пилотът отговаря: - Някъде към 15 минути, ако е рекъл Аллах...