Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обикновения Човек казва: - Веднъж се разминах на косъм от смърта. Смърта: - Веднъж се разминах на косъм от Чък Норис!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Разни
03.10.2017
1,834 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пиян човек звъннал на телефона на някакъв управител на магазин.И му рекъл:кога ще отваря магазина.управителя му отвърнал:Още е три часа презноща.Пак звъннал и пак попитал.Кога ще отваря магазина,а управителя му отвърнал:още е четири презноща за какво ти е да влизаш,а пияният човек му отвърнал:Аз не искам да вляза искам да изляза!!!
В спортното министерство: - Защо дадохте толкова много пари за отбора по кърлинг, а на нас хокеистите не давате въобще нищо? - Защото вашият отбор реално съществува.
Лъвът събрал горските животни и им казал, че който до утре не му донесе месо, ще го удари с оная си работа. На следващия ден отишли животните и всяко му носи месце. По едно време идва заека с морков. И лъвът го попитал: - Що ми носиш морков бе, Зайо? - Защото само това намерих. И лъвът го шибнал с оная си работа. А заека хем реве, хем се смее и лъвът го попитал: - Що ревеш бе, Зайо? - Щото ме боли. - А що се смееш тогава? - Щото идва таралежа с ябълка...
- Следващото ни предаване за пътуванията във времето ще бъде миналата седмица.
На тема Ирак...Буш лети в самолет и му се струва, че пътуването е много дълго. Отива в пилотската кабина и пита: - А много време ли ни остава, докато кацнем? Пилотът отговаря: - Някъде към 15 минути, ако е рекъл Аллах...