Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се връща от командировка, звъни на съседа: - При моята никой ли не е идвал? - Не. - Абсолютно никой? - Абсолютно. - Двадесет дни и никой? - Никой бе. Помълчал малко и казал: - Тогава...и аз няма да отида.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Влиза в един магазин страшно дебела жена и казва на продавачката: - Бих искал да видя бански, които да ми стават! - Аз също!
Разни
03.10.2017
2,082 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младоженец придружава младоженката до доктора. - Госпожата е бременна… - О, благодаря ви, докторе! - Само че, дробът й е засегнат… - О, докторе, вие ме ласкаете! - закачливо размахва показалец младоженецът.
НАБОРИ Едно 7 годишно момченце на което къщата на родителите му била до къщата на един български пенсионер който бил на 70 години и всеки ден когато отивало на училище (понеже било 1-ви клас)виждало дядото и го поздравявало всяка сутрин с : -Добро утро, Наборе! А дядото постоянно оставал втрещен на място без да обели и една дума . Един ден след няколко месеца дядото решил да попита . Сутринта изчакало момченцето да излезне от тях , и когато излязло то отново му казало : -Добро утро , Наборе! -Какъв съм ти Набор при положение че имаме разлика от 63 години а ти само повтаряш наборе, наборе.... -Ами как какъв ...., преди да ти кажа ще те попитам нещо , нали може? -Може разбира се -казал дядото -Ами става ли ти пишката? -Ами не ми става -отговорил смутен дядото -Ами и на мен не ми става за това така ти викам
В BMW седят двама в костюми, при затворени прозорци, а отвън е + 40 градуса. По едно време: - Пешо, може ли да отворя прозореца. - Не може! - Хайде де! - Казах, че не може. - Що? - Нека всички да си мислят, че имаме климатик!
Каква е разликата между глупавият и умният мъж? Че, глупавият разказва вицове за блондинки, а умният спи с тях!
В детската градина мечтаех за училишето, в училището - за университета, в университета - за работа...Уф, и какво не ми харесваше в детската градина?