Малко момиченце пита:
- Татенце, искам да си имам малка сестричка.
Бащата се опитва да бъде остроумен и казва:
- Миличка, ти си имаш сестричка?
- Имам ли си? - смутено пита детенцето.
- Разбира се, - казва бащата, - Просто не я виждаш защото като влезнеш през предната врата, тя винаги излиза през задната врата на къщата.
Малкото момиченце няколко секунди мига учудено и казва:
- Ааа, имаш предвид, че прави, както другия ми татко?
Американеца, руснака и нашето момче решили да отказват алкохола.
Напили се и започват!
Отива американеца при бармана, слага си крака на бара и казва:
- Режи !
а бармана:
- Как ще режа бре?
- Този крак повече в бар няма да стъпи - и бармана рязъл !
Отива руснака при бармана, слага си ръката на бара и казва :
- Режи !
а бармана:
- Как ще режа бре?
- Тази ръка повече чашка няма да държи - и бармана рязъл !
Отива нашето момче, вади си оная работа, удря я по бара и бармана:
- К’во ще режем ли?
- К’во ще режеш бе - я духай!