Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо казва на майка си: -Мамо, учителката по математика ме похвали. Майката: -Много добре!Какво каза? Иванчо: -Каза,че от всички идиоти в класа аз съм най-големият!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Един скелет влиза в бар и казва: "Едно уиски и парцал за локвата"
Любими Герои
03.10.2017
3,566 прегледа
Следващ →
Още вицове
Четирима лекари - терапевт, психолог, хирург и патоанатом, отишли на лов с една пушка. Пръв взел пушката терапевтът. Изскача отнякъде една патица, той се цели в нея и си мисли: - Патица! А може би не е патица? На патица прилича... Ама ако все пак не е патица? Докато се чудел, патката отлетяла. След него пушката взима психологът. Отнякъде пак излита патица. Психологът се цели и мисли: - Патица! Сигурен съм, че е патица! А тя дали знае, че е патица? Как ли се чувства някой, ако знае че е патица? Докато се чудел, и тази патка отлетяла. Пушката взима хирургът. Отнякъде изскача патица. Хирургът моментално вдига оръжието и без да се цели - бам! Удря я право в главата и я сваля. Обръща се към патоанатома: - Я иди да видиш дали това беше патица!
На входа на психиатрична клиника се срещат двама психиатри. Първият: - Иванов, абе ти видя ли на паркинга един мъж стои по цял ден. Вторият: - Не се притеснявай, Петров. Тоя ми е клиент. Мисли се за лека кола.... Първият: - Аха, разбирам, а ти с какво го лекуваш? Вторият: - Въобще не го лекувам. Аз с него идвам и си отивам от работа...
Иванчо и Марийка на стари години: Той седи на дивана и се налива. Марийка, отрудена и прегърбена от работа минава край него и уморено подхвърля: -Иване-е-е-ей! Престани да пиеш за Бога! ! ! ... - Чи аз да н’пия за Бога ма! ! !? Аз си поркам за мене си!
Мечо Пух вървял със счупена ръка и превръзка нa окото. Магаренцето Йори го видяло и го запитал: - Пух, какво е станало с теб? - Нищо ми няма. Просто с прасчо се хванахме на бас за едно око, че не може да ми счупи ръката!
Във влак. В купе седи мъж. Влизат мъж и жена. Сядат. Жената започва да мърмори на мъжа си. Мърмори час, два. Той мълчи. По някое време тя излиза навън. Първият мъж се обръща към втория: - Как я търпиш? На всичко отгоре и грозна! Аз съм известен пластичен хирург. За 3000$ ще ти я направя красавица като Ким Бейсинджър, например. Поне да ти бъде по-леко. Съпругът отговаря: - Там където отиваме за 50$ ми обещаха да я убият.