Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Преди година ме уверяваше, че аз съм жената от твоите сънища, а сега искаш да се разведеш. - Какво да направиш?!..Събудих се!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Не мога да си прибера зъбите от смях!" Учителка от Първа езикова гимназия
Бисери
03.10.2017
3,081 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиянист. Полафили, попийнали и пиянистът решил да покаже на нашия човек новото си пияно. Та седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към эадрямалия си приятел: - Е, какво ще кажеш? Програмиста отворил едно око и отговорил: - Абеее... Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак...
Момченце отива при баща си и пита: - Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"? Бащата пояснява: - Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я блъсне камион, или пък ако тръгне на разходка в планината, подхлъзне се и падне в някоя пропаст...Ето това е нещастие. А бедата е в това, че майка ти не иска да ходи никъде...
Интернета е като водата, неможеш без нея, а когато искаш да се изкъпеш, спира!!!
Момче и едно момиче са гаджета отдавна. Той се опитва да я убеди да се омъжи за него: - Не си ли мечтала някога за сватба? Бяла елегантна рокля? - Не. - А куп подаръци? Меден месец? - Не! - Меден месец на някой екзотичен остров? - Не! - Голяма сватбената торта? - Дявол да го вземе, знаеше че за това ще се хвана! Направи ми предложение!
3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях!