Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Не мога да си прибера зъбите от смях!" Учителка от Първа езикова гимназия
Бисери 3,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиянист. Полафили, попийнали и пиянистът решил да покаже на нашия човек новото си пияно. Та седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към эадрямалия си приятел: - Е, какво ще кажеш? Програмиста отворил едно око и отговорил: - Абеее... Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак... Момченце отива при баща си и пита: - Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"? Бащата пояснява: - Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я блъсне камион, или пък ако тръгне на разходка в планината, подхлъзне се и падне в някоя пропаст...Ето това е нещастие. А бедата е в това, че майка ти не иска да ходи никъде... Интернета е като водата, неможеш без нея, а когато искаш да се изкъпеш, спира!!! Момче и едно момиче са гаджета отдавна. Той се опитва да я убеди да се омъжи за него: - Не си ли мечтала някога за сватба? Бяла елегантна рокля? - Не. - А куп подаръци? Меден месец? - Не! - Меден месец на някой екзотичен остров? - Не! - Голяма сватбената торта? - Дявол да го вземе, знаеше че за това ще се хвана! Направи ми предложение! 3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях!