Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младеж с приятелката си се возят в колата, тя кара. Спира ги катаджия: - Карахте в насрещното платно, ще ви взема книжката. Младежа: - Да не си би ти да си й я купувал книжката, че да я взимаш?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ако е истина това, че всички мъже са еднакви, защо тогава жените толкова време търсят най- подходящия? :)
Разни
03.10.2017
1,887 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама мъже се връщат от командировка и си говорят.Единият казва: - Абе, аз моята жена изобщо не съм я хващал с друг, а ти? Другия: - Как го правиш? - Когато тръгна звъня: "Жена, аз тръгнах!", на половината път пак звъня, пред входа още веднъж и досега не съм я хващал, а ти? Другият: - Аз не звъня изобщо. Отида ли си у нас звъня на предната врата и веднага отивам с една тояга на задната и до сега нито един не съм изпуснал.
При последните изследвания е установено, че за създаването на жената Господ не е взел на Адам реброто, а коста от половия член...
Между колеги: - Мисля, че ще ме съкращават. - Защо така мислиш? - Преди нямах достъп до jobs.bg, а сега имам..
Семейно тържество. Гостите са се надумкали до пръсване. Домакинът загрижено казва на най-преялия: - Куме, ако ти е лошо - иди в тоалетната да повърнеш? Бъркаш с два пръста в гърлото и готово... - Абе аз ако имах място за два пръста там, щях да изям и един банан за десерт...
Урок в час по абстрактно мислене. Учителката задава въпрос: - Какво е това деца, намира се до пътя и е сиво? Петърчо: - Стена! - Правилно, но може и да е магаре до пътя. Какво е това, кафяво на полето? Гошко: - Купа сено! - Правилно, но може и да е крава. Иванчо вдига ръка. - Кажи Иванчо. - Аз искам да задам въпрос за абстрактно мислене. Какво е това, което като влиза е твърдо, сухо и продълговато, а като излиза е меко, мокро и се разтяга? Учителката го хваща за ухото да го гони от час, а Иванчо продължава: - Правилно мислите госпожо, но има и друг отговор - дъвка!