Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Общото между "Ботев" и "Манчестър Юнайтед"? И в двата клуба играе само един българин...
Професионални 2,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж влязъл в нощен клуб и седнал на бара. Барманът го попитал: - Какво желаете за пиене? - Нищо, благодаря. Не пия. Опитах веднъж, но не ми хареса. - Искате ли цигара? - Не, благодаря. Не пуша. Опитах ведъж, но не ми хареса. - Искате ли да играете билярд? - Не, благодаря. Не играя. Опитах ведъж, но не ми хареса. Всъщност, не бих стоял тук, ако не чаках сина си. - Единственият ви син предполагам! - Какво ще правиш довечера? - Не знам, и аз се чудя какво да правя. От днес отказах пиенето. Семейство чукчи били на разходка в Москва. Загубили се в тълпата. Мъжът започнал да търси жена си, но не успявал. Срещнал милиционер и го помолил за съдействие. - Как изглежда жена ти? - Ами-и-и! - А снимка имаш ли? - упорствал милиционера. - Какво е снимка? Милиционера паказал снимката на жена си. - Виж какво - казал чукчи - Зарежи мойта давай да търсим тая. Студент на изпит ... Преподавателя: - Колега как според вас се задвижва двигателя? Студента: - Ми вътре в двигателя има едни малки зелени човечета дето въртят педали и ... така Преподавателя: - Колега сигурен ли сте, че става въпрос за малки зелени човечета? Студента: - Еми много ясно, в тоя малък двигател как ще влезе голямо зелено човече? Един човек разглеждал новата къща в центъра на града на негов приятел. Както си обикалял така, взел че паднал от едната тераса на улицата, около него се събрали доста хора. Един човек от тълпата се извикал "К’во става бе?" А нашият станал изтупал се и казал: "Е незнам и аз сега дойдах!"