Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В автобуса: - Извинете, ще затворите ли прозореца, че ми духа? - Хората за духане пари дават, а на вас ви е без пари и се оплаквате?!
Разни 1,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли! Три тъщи. Първата: - Моят зет чете списания за птиците, вероятно, като малък е мечтаел да стане орнитолог. Втората: - А моятч чете кулинарни списания, готвач вероятно е искал да стане. Третата: - А съдейки по списанията, които чете моя, е мечтаел да стане гинеколог. На танцовата площадка: - Господине, обичате ли да танцувате? - Изключително много. - А защо не се научите? Длъжен ли е члена на сдружението за защита на животните да е вегетарианец? - Имаш ли еротични сънища? - Като малък само.. - Като малък ли? А сега? - Сега само порнографски..