Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кон влязал в една аптека и казал: - Може ли малко въглища, че кашлям. Автомонтьорът му отвърнал: - Тук да не ти е сладкарница?!? - Нищо, аз сам с колелото...
Тъпизми 3,004 прегледа
Следващ →

Още вицове