В ресторанта.
- Сервитьор, бих желал да си поръчам нещо безалкохолно…
- Кока кола, сок, минерална вода?
- Абе, все едно ми е! В тая област съм абсолютен дилетант…
Баща и син:
- Татко, имам три гаджета и не знам с кое да си избера?
- Ето ти сине дай на всяка една по 1000 лв. виж коя как ще ги похарчи и сам ще разбереш коя е за теб!
След време:
- Татко, благодаря ти! Реших с коя да бъда! Първата отиде в бутик и се облече от главата до петите... Втората ме заведе в бутик и ме облече от главата до петите. А третата ми удвои 1000-те лв.
- Браво сине! И с коя реши да бъдеш?
- С тая с най-големите цици.