Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата: - Къде ходи цяла нощ бе, хаймана? А той най-спокойно взел да подкарва животинките: - Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.
Пиянски 1,383 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели: - Знаеш ли, за да угодя на жената спярх пушенето, пиенето, картите... - Поздравления! Сега трябва да е щастлива? - Къде ти! Всеки път, като си отвори устата, открива, че няма какво да ми каже! Жената пита: - Какво би правил без мен? Генко се замисля:"Безразборен секс, поркане, ще си пуша където искам, ще скитам когато си искам. Май ще е веселба голяма". Но отговори: - Да, скъпа, май бих умрял от мъка. Един каратист ходел редовно в един бар, където се събирали педали. И всеки път си поръчвал по една, две бири и си тръгвал. Да ама, педалите искали да го опънат и се чудели как да го направят без да ги набие. И решили да го черпят уиски. Ония се дърпал, но решил да не ги обиди, та го пийнал. После още едно, още едно и накрая се напил. И тия го врътнали. След два дни дошъл пак. Барманът явно и той педал му рекъл: - Едно уиски за начало? Ония се почесъл, замислил се и казал : - Абе я дай една голяма бира, че като пия от това ме боли задника. - Ей, така се смях снощи! Минавах покрай вас и видях, че пердетата на спалнята ти не са спуснати. Не можах да се стърпя, надзърнах и те видях как гониш съвсем гол жена си. Скъсах се от смях! - Искаш ли да ти стане още по-смешно? - Как? - Ами това не съм бил аз. Аз бях в командировка. - Вчера един бик щеше да ме направи на пестил! - Защо? - И аз не знам. От десет години съм вегетарианец...