Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Като погледна трезво на някои нещи и ми става ясно, че имам нужда от питие...
Бисери 3,532 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите? С цел повишаване нивото на българския футбол има идея на фланелките на футболистите да има и номерата на мобилните им телефони, за да може да им се каже какво мисли публиката за тяхната игра. Лектор: - Не мога да вярвам в съществуването на нещо, което не съм видял със собствените си очи! Глас от залата: - А мозъка си със своите очи виждал ли си го? Извинете, бихте ли ми казали каква разликата между тези два телефона? - Разликата е, че това е MP3 плеър, а това - фотоапарат... Вечерна проверка. Старшината пита: - Попов? - Тук! - Петров? - Тук. - Стоянов... абе кво ли ви проверявам, къде ще ходите... На подводница сме.