Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За изминалото денонощиe никой не беше застрелян, взривен, пребит, нито един самолет не се разби, нито един кораб не потъна. Стихийни бедствия нямаше. Редакцията поднася своите извинения на читателите си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Из ученическо съчинение: "Тялото на рибата се състои от глава, която плавно преминава в опашка."
Бисери
03.10.2017
2,850 прегледа
Следващ →
Още вицове
Детенце плясва една пчела и бащата казва: - You killed a honey-bee - no honey for you! По-късно таткото убива пеперуда и детето по аналогия казва: - You killed a butterfly - no butter for you! Вечерта, както си стоят, майката убива хлебарка (COCKroach) И детето казало: - Аз ли да й кажа или ти?
Двама студенти се събуждат във едно легло след тежка пиянска вечер и единия вика на другия -Извинявай брато ама снощи правихме секс и затова 1 на 0 за мен. На следващата сутрин. -Извинявай ама снощи реших да ти го върна и си легнах при теб за това 1 на 1 . -Хаха ама аз си направих майтап с теб! -Значи 1 на 0 за мен ...
Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала: - Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита: "Е, ще плащаме или какво..?!" Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита: "Е, ще се уволняваме, или какво...?!" Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе, помогнете! Доктора: - Е, да разкажа на мъжа ви, или какво...?!
Един борец гледа, че друг борец кара колата си с презервативи на обувките.<BR>- К’во става бе, брато, к’ви са тия презервативи?<BR>- Мани, мани, чух че от педали се хващало СПИН.
Клиентка се връща в магазина и се оплаква: - Вчера купих одеало, което по вашите думи е направено от чиста вълна. Вкъщи, когато го разопаковах, намерих етикета, на който пише "Сто процента памук". - Това е съвсем вярно, мадам. Този етикет е прешит за заблуда на молците.