Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните в джунглата намерили съкровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със съкровището… .. Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: — Ще си купим месо.. От там слонът „А, че защо ни е тва месо“ .. обаждат се лисиците и казват: — Ще си купим кокошки .. Слонат пак „А, че защо са ни тези кокошки“ Обаждат се папагалите и казват: — Ще си купим ядки.. Слонът пак „А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим… — Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал“ — А, че защо са ни тея балони?!
Животни 3,338 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита: - Цигара? Блондинката: - Знам, че е цигара... Летят в самолет бай Тошо и Горбачов. По едно време Горбачов започва да се смее. Тогава бай Тошо го пита "Що се смееш бе?" и Горбачов му отговаря: - А бе представям си, че седалката ти се пробива и почваш да падаш и аз аха да те хвана за косата, но нали нямаш коса и падаш. Тогава бай Тошо се ядосал и на слизане от самолета започва да се смее и той на глас. Горбачов го пита: - Защо се смееш бе? - Ами представям си, че седалката ти се пробива и аз рекох да ти подам главата си да се хванеш за косата ми, но нали нямам коса и падаш. От кулинарния форум: "Кажете ми, трябва ли в купата с черния хайвер да добавя масло? ". Първия коментар: "Чумата да ви тръшне дано!" Психиатър към пациента: Поздравявам ви! Имате голям прогрес! Пациента: - Какъв прогрес, докторе?! Преди пет седмици бях Наполеон, а сега кой съм??? Никой! Някой си Иван Петров! - Дъще, внимавай с този твой колега! - Но, татко, той е толкова скромен! Нищо лошо не правим, само учим за сесията. - Знам, знам, и ние с майка ти навремето само учехме, в резултат на което ти се роди баш за държавния изпит!...