Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една вечер двама руснаци се напили. На сутринта единия се обажда на другия и му вика: - Ей, снощи водка пихме ли? - Пихме! - Вино пихме ли? - Пихме! - Бира пихме ли? - Пихме! - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме! - А ходи ли до кенефа? - Не. Защо? - Ами да те предупредя да не ходиш, защото аз сега ти се обаждам от Токио...
Пиянски 2,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща учи сина си на ум и разум: - Ако рано си лягаш и рано ставаш, винаги ще имаш успех. Ето виждаш ли птичката. Станала е рано и си е намерила червейче, а ако беше станала късно, щеше да си остане гладна. Момченцето се замисля за минута и пита: - Тате! А червейчето бе? То също е станало рано, а птичката го е изяла!? Бащата зяпва от изненада, но бързо се окопитва и отговаря: - А червейчето се е връщало от нощен гуляй... Върви един нагоре по планината. Вървял, вървял,... по едно време насреща му - няква мацка, която му вика: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - отговорил уверено човека и продължил нагоре. Вървял, вървял,... а на среща му - още по яка мацка, която го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - леко колебливо казал човека и продължил нагоре. След още малко срещнал най-яката мацка, за която винаги е мечтал. Тя също го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? Едва едва след дълго и тежко мислене човека отвърнал: - I want to succeed! - и продължил да се изкачва. Най-после стигнал върха а там го чакал един огромен гол негър, който му казал: - Hi, I’m Seed. Студентски наблюдения: портиер на женското общежитие - това е необичайно завистливо създание с отлична памет и развинтено въображение. Една баба тръгнала да си купува лукчета, но да вземе да си забрави очилата и се сетила, че мястото от където си ги купила последният път било нещо като да завършва на ОМ. Стига тя до една сграда и гледа табелка "Публичен дом" - аха тука ще да е, си вика и се наредила на опашката. По едно време един младеж с подигравателен тон й се развикал: - Хей бабето - ти не си ли малко старичка за тука? А тя отвръща: - Стара ,стара, ама знаиш ли как хубаво ги смуча! Между възрастни стоножки: - Нещо не ми изглеждаш добре? - Абе направо съм с 50 крака в гроба!