Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една вечер двама руснаци се напили. На сутринта единия се обажда на другия и му вика: - Ей, снощи водка пихме ли? - Пихме! - Вино пихме ли? - Пихме! - Бира пихме ли? - Пихме! - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме! - А ходи ли до кенефа? - Не. Защо? - Ами да те предупредя да не ходиш, защото аз сега ти се обаждам от Токио...
Пиянски 2,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вчера два наркомана не си поделили дозата. Резултатът е единия е убит, а другия умрял oт свръхдоза. В една фирма постъпва на работа нов служител. Още първия ден шефът му го вика и му казва: - Предполагам, че вече си забелязал, че тука има една много засукана секретарка, направо като я погледнеш и ти идва мерака. Някой път ако искаш да я пробваш й кажи: "Колежке, елате в кабинета ми да пуснем по един факс". Минали няколко дни, на новият служител му се приискало да пробва секретарката, отишъл при нея и й казал: "Колежке, елате в кабинета ми да пуснем един факс", тя обаче казала - "Съжалявам, но съм в месечен отчет". Служителят естествено се разочаровал, махнал с ръка и се прибрал в офиса си. Секретарката обаче се замислила: "Тоя сега ще се оплаче на шефа и ще ме уволнят", затова отишла при него и му казала - "Колега, ако искате можем да пуснем факса устно или със задна дата", а пичът отвърнал - "А, вече няма нужда, аз го пуснах на ръка" Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: - Аз чакам маршрутка 1. - Аз пък чакам маршрутка 6. - казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: - Е, ще се возим заедно. При джипито - Абе докторе,какви лекарства сте ми предписали за бъбреците? Преди се напикавах само по време на сън,а сега се напикавам и буден.И от лекарствата за високото кръвно не съм доволен.Преди ми беше като долната част на бастуна,а сега ми е като горната. Бойко казал - Бойко направил! Казал едно - направил друго...