Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Американската мечта: да заработиш един милион. Българската мечта: да изхарчиш един милион.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Програмист звъни в библиотеката. - Здравейте, Ваня там ли е? - Тя е в архива. - Разархивирайте я, моля. Трябва ми спешно!
Програмисти
03.10.2017
2,953 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се две блондинки и едната казва на другата: - Скъпа, от където и да мина всички ми казват, че съм била боклук. Какво да правя? След дълъг размисъл другата и отговаря: - Ами, не минавай през такива места където те познават.
Млад бик съзрял зад стобора млада юница. Засилил се и прескочил оградата. - Аз съм Пенка недостъпната - казала юницата - но за теб съм само Пенка. - А аз съм Белчо надарения - възкликнал бикът - но за теб съм само Белчо, щото дарът ми остана на оградата.
Семейство отива на море: - Защо слагаш в куфара този траурен костюм? - пита мъжът. - Много добре знаеш какво ти е плуването!...
Младо момиче намерило жаба до реката, както си се разхождала и нещеш ли жабата й продумала с човешки глас: - Аз съм омагьосана жаба, ако ме целунеш ще се превърна в красив богат принц с огромен прелестен замък и ще се оженя за теб. Тя се зарадвала, целунала жабока, но нищо не станало. - Пробвай с език! - казал жабокът.. Пак нищо! Целувала го, езици, милувки...нищо!!! - Мноо съм омагьосан, май ша трябва и да духаш!
С блондинка в чата. - От къде ти идват такива,много е весело с теб? - По наследство ми е,Езоп ми е пра,пра-вуйчо! - Шегуваш ли се? - Ти как мислиш? - Ако се чувахме по скайпа,щях да усетя по интонацията, че може би се шегуваш,така с писане ми е малко трудно.