Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъчи ме един въпрос. Защо за нормалните мъже да седят двама в храстите е някак си хм...И само за катаджиите това е работа!
Професионални 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Според статистиката повече от половината бракове завършват с развод. - А останалите? - Със смърт. - Мамо, не искам да се женя! - Днес се опитах да науча един папагал да танцува дъбстеп, но изглежда, че е идиот. - Смяташ ли, че той е идиотът? По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича: НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и поведение,партията вече ще се казва: БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието: ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА Какъв звук издава падащ срамен дамски косъм на земята? ? ? Пфууу! Един рибар споделя опит с друг, как да се избавят най-лесно от комарите по време на риболов: - Първо хубаво се натърквате с вино и след това се посипвате със ситен пясък. Комарите кацат върху вас, напиват се от виното и започват да се замерят с камъни…