Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза генерала в кухнята и с крещящ глас към един страхлив готвач: - Какво имаме за ядене?! - А.. Г..Генерал със зеле, господин свински!
Разни 1,804 прегледа
Следващ →

Още вицове

Леля Цецка си стои пред компютъра. По едно време излиза съобщение:"Имате поща". Става и излиза до пощенската си кутия и я отваря, но няма нищо."Сигурно вече са ми я проверили" - помислила си леля Цецка. - Абе, струва ми се, че жена ми е умряла! - Айде, стига бе! Как разбра? Какви са признаците? - В кревата си е същия пън вече две нощи, ама мивката е пълна с мръсни чинии и мръсното пране си лежи все така .. - Мамо, тая година Дядо Коледа няма да идва у нас. - Защо, милото ми? - Ех, че си и ти, мамо! Та нали татко е в командировка. - Помня, че като ученик бях чел някакъв фантастичен роман, където се описваше далечното бъдеще, в което храната ще се прави от химия, а по вкус няма да се различава от истинската. Тогава си бях помислил:"Ех, жалко, че няма да доживея!". За съжаление, доживях... Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита: защо? Редника: - После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта. Старшината: - Може ли и на мен да ми продадеш една?! - Заповядай, два лева. Старшината купува семката, изяжда я и казва: - Но за два лева можеше да купя два килограма ябълки! - Виждаш ли - веднага поумня! - Да, наистина...Продай ми още малко!