Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо като изпращам съобщение на английски, ми се връща на немски? - А вие английски разбирате ли? - Не. - А немски? - Не.
Семейни 3,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни се на вратата. Непознат човек: - Капе ли ви чешмата? - Не... - Иванови ли сте? - Не, те заминаха преди три месеца от апартамента.. - Ей, какви хора! Викат водопроводчик, а самите те заминали!!! До сексолога идва мъж с оплакване за проблем с ерекцията. Докторът му казва да се съблече, оглежда му органа, а после вади от шкафа йод, боядисва му единия ташак, пише му нещо в картона и го инструктира да отиде в друг кабинет накрая на коридора. Човекът отива в другия кабинет, дава си картона, другия доктор чете, казва му да се съблече, вади от шкафа някакво лекарство(фуксин) и му боядисва другия ташак виолетов, записва нещо в картона и го праща обратно при първия доктор. По пътя обратно човекът не се сдържа и прочита в картона от първия доктор: "Христос Возкресе!" - доктор Иванов А от другия доктор: "Во истина возкресе!" - доктор Петров Страхът има големи очи. Запекът също. Завръщане в бъдещето. За някои хора това е име на филм. За други, описание на момента, когато напускат гр. Гоце Делчев Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".