Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
...Но понякога, трябва да позволиш сърцето да те води дори ако знаеш, че има места, където не трябва да бъдеш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Защо като изпращам съобщение на английски, ми се връща на немски? - А вие английски разбирате ли? - Не. - А немски? - Не.
Семейни
03.10.2017
3,611 прегледа
Следващ →
Още вицове
Звъни се на вратата. Непознат човек: - Капе ли ви чешмата? - Не... - Иванови ли сте? - Не, те заминаха преди три месеца от апартамента.. - Ей, какви хора! Викат водопроводчик, а самите те заминали!!!
До сексолога идва мъж с оплакване за проблем с ерекцията. Докторът му казва да се съблече, оглежда му органа, а после вади от шкафа йод, боядисва му единия ташак, пише му нещо в картона и го инструктира да отиде в друг кабинет накрая на коридора. Човекът отива в другия кабинет, дава си картона, другия доктор чете, казва му да се съблече, вади от шкафа някакво лекарство(фуксин) и му боядисва другия ташак виолетов, записва нещо в картона и го праща обратно при първия доктор. По пътя обратно човекът не се сдържа и прочита в картона от първия доктор: "Христос Возкресе!" - доктор Иванов А от другия доктор: "Во истина возкресе!" - доктор Петров
Страхът има големи очи. Запекът също.
Завръщане в бъдещето. За някои хора това е име на филм. За други, описание на момента, когато напускат гр. Гоце Делчев
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".