Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всяка сутрин едно такси докарва труп пред офиса - минути по-късно, без да идва в съзнание, трупът започва работа...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Вилхелм Конрад Рьонтген правел опити с X-rays лъчи със собствената си жена. Представям си, какви ги е правил с тъща си.
Семейни
03.10.2017
2,970 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студент и гаджето му са на гости у бабата на момчето. По цял ден не излизат от стаята. Бабата, разтревожена пита: -Защо не излизате бе, баби? Не сте ли гладни? -Бабо, храним се с плодовете на любовта. -Ох, баба, добре правите, ама не хвърляйте обелките по двора, че се давят кокошките с тях.
Не само обичам парите, но и ги ревнувам от другите...
Бай Ганьо, Бай Иван, Бай Сотир решили да пробват колко ще издържат в една пещера в Родопите. И така дошъл моментът, когато храната свършила и Бай Иван казал: -Ще си отрежа раката за да има какво да ядем тази седмица. На следващата седмица Бай сотир предложил: -Така и така няма какво да ядем ще си изрежа пръсеца за да изкараме и тази седмица На по-следващата седмица Бай Ганьо си изкарал КУРА и другите двама казали: -ООооооо кренвирш, ще хапнем добре. Бай Ганьо: -Какъв кренвирш бе, ей ся ви правя по едно кремче и си лягате!
- Никои не обича тежката работа, само този който плаща за нея.
Иванчо сяда на една пейка до бременна жена.Той я пита: - Какво имаш в корема? А тя му отговаря: - Бебе. - А обичаш ли го-пита пак Иванчо. - Много-отговаря пак жената. - Ами тогава защо си го изяла?