Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е разликата между един писател и Берлускони? - Никаква! Ако спечелят, печелят те. Ако загубят, губи издателят.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ники Кънчев не успя да отговори правилно на въпроса "Пич, ти от кой квартал си?" и парите му заминаха за Перник.
Разни
03.10.2017
2,284 прегледа
Следващ →
Още вицове
По Татово време е можело да се живее само с 15 ст на ден. 5 за хляб и 10 за вестник "Работническо дело", в които има всичко останало.
Двама приятели си говорят: - Абе - пита единия - кажи ми как става тая работа, нито си по-хубав от мен, нито имаш повече пари, а все излизаш с готини жени, кажи какво да направя за да съм като теб? Другия отговаря: - Ми какво да ти кажа, като видя жена, която ми харесва отивам и я питам: "Маце какво ще кажеш за едно бързо чукане?" - Ее ти сигурно много шамари си ял казва първия... - Да, но и много съм ебал - отвръща втория.
При психиатъра: - Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие? - Впрочем, вие кой сте? - Аз съм гений, просто гений... - Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие. Ние, гениите, нямаме такова нещо.
- Сестра, този пациент защо лежи със запалена свещичка в задника? - Днес има рожден ден.
Едно габровче отишло с баща си на гости у леля си. Като пристигнали тя му казала: "Дай си моето момче шепите да ти сложи леля малко орешки". То казало: " А-а сложи в на тате шепите". Тя го попитала:"Защо?", а момчето казало:"Неговите са по големи".