Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Признавам си, Иван и Андрей са много идейни. Креативността е най-добрата им черта. Фирмата им се казва "Междинна станция", имаха предаване "Станция нова", сега правят "Почивна станция". Очаквайте следващите им проекти "Космическа станция", "Метростанция" и "Бензиностанция".
Професионални 3,435 прегледа
Следващ →

Още вицове

Войник се обръща към командира: - Другарю командир, заповедта е изпълнена! - Но аз нищо не съм заповядвал! - А аз нищо не съм правил. Една нощ Иванчо чул шум от спалнята и отишъл да провери. Влязал вътре и какво да види - майка му яхнала баща му и се друса усърдно. - Мамо какво правиш? - попитал учуден Иванчо. - А, нищо маминото, помагам на баща ти да му спихне шкембето. - Ама, няма да успееш, защото леля Соня му го надува всяка сряда. - Какво е истинска умора? - Това е когато влизаш в стаята си, а там на леглото лежи гола красавица. Отиваш към нея, събличаш се, избутваш я от леглото и си лягаш да спиш... През девет гори в десетата,през девет планини в десетата,през девет океяна в десетия през девет морета в десетото живеела ламята Спаска.Веднъж се пробудила и казала: -Майка ти стара!Толкова далече ли живея?! Двама мъже се срещнали по пътя за "оня свят". - Ти от какво умря? - попитал единият. - Ами, прибирам се внезапно от командировка вкъщи и усещам, че жена ми е скрила някъде мъж. Започвам да търся - под леглото, в гардероба, в банята, на терасата - няма го. Сърцето ми не издържа и взех, че умрях. - Еех, ако беше отворил и хладилника - отвърнал другият - сега и двамата щяхме да сме живи!