Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Признавам си, Иван и Андрей са много идейни. Креативността е най-добрата им черта. Фирмата им се казва "Междинна станция", имаха предаване "Станция нова", сега правят "Почивна станция". Очаквайте следващите им проекти "Космическа станция", "Метростанция" и "Бензиностанция".
Професионални 3,436 прегледа
Следващ →

Още вицове

Незнайно как, един Цигулар се загубил в пустинята. Лутайки се, го срещнал гладен лъв с намерението да го изяде. Разбрал накъде отиват нещата, нашия човек извадил цигулката и засвирил за последно... умопомрачаващо соло. Лъвът (и той душа носи)... се спрял... станало му интересно и седнал да слуша. След малко се задал втори лъв... и той гладен... ма като чул как свири "обяда" седнал и той да слуша. Накрая се задал и трети лъв... тогава първият лъв се обърнал към вторият и какво му казал? - Гледай сега как тоя глухия ще го изяде! Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина? Защото пише „Отвори тук“! Изпитна комисия в НАТФИЗ. Комисията казва на кандидатка: - Госпожице, изобразете нещо еротично, но с неочакван край. След кратко замисляне: - А!.. Ааа!! Ааааа!!! Ааа-а-аа-пчихх!!!!! Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал: - Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега??? - Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния. - Ми ти като станеш на 50 а жена ти на 30-ще си лягате ли??? - Ми да!!! Защто да не си лягаме?!! - Е добре! Ами ти като станеш на 60 а жена ти на 40??? Какво ще правиш тогава!!! Пак ли ще си лягате?!? - Ха!!! Че кой си ляга с четиридесет годишна жена!? Невероятно, но факт- днес Ахмед Доган посети парламента...за да празнува рожден ден на колега.