Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж се опитва да влезе в метрото в Москва. На входа го спира полицай: - Не може! Пияни не пускаме! - Добре де, поне ми кажи - вярно ли е, че всички спирки били облицовани с мрамор, че било чудно красиво... - Ама ти не си ли от Москва, не си ли влизал досега? - От Москва съм. Ама ето - все не ме пускате!
Пиянски 1,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: — Моят мъж е алкохолик и веднъж реших да го заведа при доктор Иванов. Сега и доктор Иванов също е алкохолик. Кореспондент на вестник пише статия за живота на ловците в Африка. При едно от пътуванията си попада на ловец-любител. - Извинете, искам да ви задам един въпрос. Отдавна ли ходите на лов за слонове? - А, не. Съвсем отскоро. Всъщност аз дойдох тук на лов за пеперуди, обаче още на първия ден си загубих очилата... В малките часове на деня, жена чува от спалнята как се прибира пияният й съпруг. Вратата на хола се отваря и изведнъж се чува трясък на разбити стъкла. - К`во направи, бе, алкохолик такъв!!? - Разбих аквариума. - Какво ти е направил аквариума, бе? - Да се научат тия тъпи риби да не лаят по мене.... На ед ин процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: - Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: - Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: - Ее не не тука всички да видят! Двама колеги си стоят на един строеж в обедната почивка..До строежа минава невероятна мацка и единият вика: - " Мале на тая ако и го вкарам.." А другият възкликва: - "Аве ей, това е жена ми уе..! ! " Първият отговаря: - "... и веднага и го вадя! "