Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Трябва да ми разкажете всичко, за да знам как да лекувам страховата ви невроза. Защо не сте излизали от година, не сте говорили дори с роднини и приятели? - Страшна история, докторе! След дългия лов, всички от нашата ловна дружинка се напихме. Аз си легнах. Събудих се завързан на прът, с лимон в устата. Изпитах ужас, когато ме понесоха към огъня. Но всички се спънаха в нещо и това спаси живота ми. Единия се загледа дълго в лицето ми и изфъфли: -Божеее, объркали сме братчеда с глигана!
Лекари 3,651 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петка на Чапай: - Василий Иванович, там по снега са написани мръсни думи за вас. - Разследвай, Петка, и доложи. След малко Петка се връща: - Разследвах, Василий Иванович - пикнята е на Фурмов, но почерка е на Анка. Един господин се прибира в къщи доста пиян. Влиза в банята и се спъва в кофа поставена от жена му съвсем не на място. Ядосан, той хваща кофата и я изхвърля през прозореца. - Аааа! - чува се вик от долу. - По дяволите! Май вътре имаше някой! Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: - Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! Веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: - Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: - Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те! А тя: - Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат... - Е виж колко празни места има седни там... Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: - Maмка му, пак ще карам прав! Да харесваш собствения си статус е като да се целуваш с огледалото. Аз го правя непрекъснато. Катаджия спира шофьор, който не е спрял на знак STOP: - Нарушихте правилата за двиежение. Не спряхте на знака. - Ама аз намалих скоростта! - жалва се шофьорът. - Бяхте длъжни да спрете. - Ама аз почти спрях. - Трябваше да спрете напълно. - Е к`ва е разликата? - Разликата е следната. Виждаш ли тая палка? Представи си сега, че те сваля от колата и започна да налагам по главата с нея, а след пет минути те питам: "Искаш ли да спра или да продължавам бавничко?"