Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Времето винаги е недостатъчно, освен когато го излежаваш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Вчера след мач Дейвид Бекъм, подписавайки автографи, случайно е подписал договор с пернишкия "Миньор"....
Спортни
03.10.2017
3,386 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза в магазин доста пиян мъж, изважда от джоба си пакет презервативи и пита продавачката: - Това от вас ли го купих? Продавачката: - Възможно е. Мъжа, след няколко секундно замисляне: - А за какво?
Училището ни готви за живота, както улицата за уроците.
Един мъж си купил нови обувки и както е редно решил да ги "полеят" в кръчмата. Късно вечерта се прибира порядъчно почерпен, а жена му го започва още от вратата: "Виж се на какво приличаш, къде хойкаш досега бе, пияница с пияница и т. н." След малко тя се прибира в спалнята без да обели дума за новите обувки. Мъжът недоволен, че не са забелязали хубавите нови обувки решава и се съблича чисто гол (обут само с обувките) и влиза в спалнята. "Тирадата" на жена му продължава: "За какво си ми се съблякъл сега и се виж .... ти виси надолу". - "Ами надолу е за да ти покаже новите ми обувки." - "АМИ ДА БЕШЕ СИ КУПИЛ ШАПКА ТОГАВА, БЕ"
За някои игри вместо "Системни изисквания" трябва пише "Системни изнудвания"!
6:00 сутринта.... студент лежи на бара с чаша в ръка... до него лежи още един в същото положение... единия се усмихва на другия и му вика... - Аеее знаиш ли какво е да имашшш хиляди левове и да няма с кого да ги споделиш? - Ммммм , не незнам.. - И аз не знам..