Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Парите са като кислорода: ако са малко се задъхваш, ако са много ти се завива свят.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Анджелина Джоли знае фразата:"Не викай на майка си!" на тринадесет различни езика.
Бисери
03.10.2017
3,420 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Господин докторе, непрекъснато виждам пред себе си проблясващи точки. Офталмологът предписва на пациента очила. След известно време човекът отново идва. - Е, как е? По-добре ли е? - Разбира се - отговаря пациентът. - Сега виждам проблясващите точки много по-ясно!
Срещат се двама приятели. Единия казва: - Представи си значи, вчера за майтапа пуснах във вестника обява, че днес в 12:00 на централния площад ще има сбирка на глупаците! - Сигурно никой не е дошъл?! - Целият площад беше пълен, всички дошли да видят кой ще дойде!
Един каратист ходел редовно в един бар, където се събирали педали. И всеки път си поръчвал по една, две бири и си тръгвал. Да ама, педалите искали да го опънат и се чудели как да го направят без да ги набие. И решили да го черпят уиски. Ония се дърпал, но решил да не ги обиди, та го пийнал. После още едно, още едно и накрая се напил. И тия го врътнали. След два дни дошъл пак. Барманът явно и той педал му рекъл: - Едно уиски за начало? Ония се почесъл, замислил се и казал : - Абе я дай една голяма бира, че като пия от това ме боли задника.
Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: - А вие за какво сте тука? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к’во да й каже (та тя е на 80 години), и решава да я избъзика. - Ами бабо, бременна си. - А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. - Това е бабо - бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка "Ше отида азе при друг доктор". Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: - А на вас какво ви има? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: - Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: - Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра.
Пътнически кораб потънал и само един пътник се спасил по чудо на необитаем остров. След десет години край острова минал кораб и от него доплувала лодка. От нея слязъл моряк, дал на самотника свитък от вестници и казал: - Капитана каза да прочетете новите вестници, преди да решите дали да се върнете...