Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби се срещат на гробищата и си говорят: - Ти на колко години си? - На 96, а ти? - Аз съм на 106. - Ау, че ти ще имаш ли време да се прибереш вкъщи ма?
Черен хумор 1,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време. - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб? - Да, супер беше, добре си преках. - Как са жените там бе, Пешо? - Да, добри пари дават, не мога да се оплача, добре се живее. - Абе Пешо кажи как са жените де, кво се праиш сега. И маймунката казала: - Тате, тате, кажи им как са жените. Трабантче се блъска в Мерцедес. От мерцедеса излизат четирима яки мъжаги, измъкват от Трабанта един дядо и го започват: - А така! Виде ли кво направи. Как ще платиш сега? - Момчета, моля ви. Нямам пари, от една пенсийка живея само.... - Ще се наложи да си отработиш! Сега ще те заведем в бандата, само че имаме едно правило - новите членове или ги чукаме цялата банда или им изваждаме едно око.. - Добре, да вървим, педали такива.... - Що па педали??? - Ми нещо не виждам еднооки между вас... Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра: - А, бе Жабо, какво правиш? - Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко. - Е-е-е, ще може ли и аз? - Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш. - ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама. - Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? - казал хипопотама. - Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко. - Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша? - Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде. Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи: - Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай! Уотсън пита Шерлок Холмс: - Сир, какво образование имате? - Елементарно, Уотсън !!! - Извинете, ще слизате ли? - Нямам часовник! Дочуто в трамвая