Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвестта ни е чиста, ние не я ползваме.
Бисери 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда. Подсъдимия: - Господин съдия, моля, да смените служебния ми адвокат. Този, който ме защитава не се интересува никак от делото ми! Съдията към адвоката: - Какво ще кажете по това? Адвоката: - Извинете, господин съдия, какво казахте? Не чух... Говорят си две жени: - Най-хубавите моменти в живота ми са свързани с футбола. - Ходиш по стадионите ли? - Не, моят мъж ходи, а аз ходя при съседа. Две блондинки си говорят: - Нова година се пада в петък. Другата уплашено: - Само да не е на 13 число! Бойко Борисов не е надарен като кон... конете са надарени като Бойко Борисов! Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой.