Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: — Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: — Ооо, не е честно, вие сте двама!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Доктор към пациентка: — Да-а-а… Нещо не ми харесвате… — И Вие докторе не сте някой красавец!
Професионални
03.10.2017
2,810 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент влиза в ресторант и си избира маса. Сервитьорът: - Коя маса желаете? Тая или тая? - Все тая...
Тестът е следния: 1. Окосмяване 2. Да се отрежат ушите на една мечка стръвница 3. Да се оправи една японка, която е с черен пояс по карате. Влезнал французина - отпаднал още на първия етап. След него американеца - окосмяването добре, ама мечката му разказала играта (изподран, изпокъсан). . . Накрая се явил нашия човек (българина): - Съблечете се. - Ми аз съм съблечен! Влезнал при мечката. След десетина минути излиза целия в пот, но доволен и вика: - Мечката е готова. Къде е сега оная японка дето трябва да й отрежа ушите?
Трудно е да си добър, когато всичко наоколо са толкова хитри...
Учителката към ученик: — Да би мирно стояло – не би дъска видяло.
Американец Французин и Българин се качили в един самолет. Като минавали през Америка американеца казал: - Еее вижте това е Америка! Попитали го как е разбрал и той: - Еее как - по статуята на свободата! Минали през Франция и французина казал: - Еее във Франция сме! Попитали го как е разбрал, той казал: - Е как - по Айфеловата кула естествено. Минали през България и българина казал: - Еее вече сме в България. Попитали го как е разбрал и той: - Е как - не виждате ли, че ми откраднаха часовника!