Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Знаеш ли, какво може да направиш с твоето мнение!? Къде може да си го завреш? - Не може: там ми е дипломата на филолог и мечтата за прекрасно бъдеще...
Професионални 3,116 прегледа
Следващ →

Още вицове

…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама ! Вести от противопожарната охрана. В ранните утринни часове в крематориума поради небрежност избухнал пожар. Само след час пламъците са потушени. Изгорели са 10 човека. Жертви няма. Хасан се прибира в къщи от работа и пиата Айшето: - Първо ще вечеряме, или ще правиме секс? А Айшето не мисли много и казва: - К’во кажеш Хасане..........пък после ще ядеме..... Бог отива при Адам и му казва: - Имама за теб две новини, едната е добра, а другата е лоша. Адам: - Кажи първо добрата! Бог: - Дарявам те с две части на тялото. Първата се нарича "мозък". С негова помощ, ще можеш да станеш интелигентен, да изобретяваш различни неща.. Втората се нарича "пенис". С него ще можеш да се размножаваш. Ева ще бъде много щастлива, че имаш такъв орган и, че ще можеш да я дариш с деца... Адам: - Колко е прекрасна тази новина. Благодаря ти, Господи, за тези ценни дарове. Кажи ми сега лошата новина! Бог печално се загледал в Адам и казал: - Лошата новина, Адаме е, че кръвта, която съм ти дал, ще бъде в такова количество, че няма да е достатъчна за едновременното използване и на двата органа... - Казват, че скъперникът плаща два пъти... - Ами да вървим да работим при него!