Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Както си живял сам-самичък в рая, на Адам взело да му доскучава и решил да каже на Бог: - Боже, много е хубаво тук, но как ми се иска да има някой друг човек като мен, да си правим компания... Бог разбрал мъката на Адам и веднага се заел да му намери компания: - Адаме, ще ти направя жена, но за целта ще ми трябва едното ти око, ухо, крак, едната ръка... При което Адам се стъписал и рекъл: - Ааа, Господи, за тая работа повече от ребро не давам...
Разни 2,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо се беше напил така вчера? - Ами то така става, като се пие без мезе... - Защо, нямаше пари за мезе ли? - Не, биха ме и ми избиха зъбите... Учителят: - Вашият син няма абсолютно никакви математически способности. Никаква памет... - Не е вярно. Синко, я кажи колко пари имаш? - 20лв. и 30ст. Това прави 10 долара, 20 марки, 9 лири стерлинги, 13 канадски долара, 14 австралийски долара, 86 шведски крони, 63 франка или 20 холандски гулдена... Една българка се обажда на приятелката си: - Скъпа, посъветвай ме какво да правя. Моят нали преди две години отиде в Америка и сега ме вика да отида с двете деца. - Ама ти си луда! - обадила се приятелката й. - И още стоиш. Какво чакаш, стягай багажа! - А бе, то да замина, ама децата станаха четири! Другарката пита децата: - Деца, кое е най-голямото нещо което може да лапне човек? - Ами ябълка, другарко. - Друго, деца? - Ами портокал, другарко. - Друго? Кажи, Иванчо. - Телевизор, другарко. - Е как така телевизор бе, Иванчо? - Всяка вечер когато си лягам чувам татко да казва на мама: \"аре загасяй телевизора и го лапай\". Красива, засукана секретарка се кара с шефа си. Накрая го тупа по рамото и му казва: - Разбери, от тук нататък моя крак тук никога повече няма да стъпи...