Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На улицата има три обущарници. Надпис над първата: "Най-добрият обущар на този континент!". Надпис над втората: "Най-добрият обущар на света!". Надпис над третата: "Най-добрият обущар на тази улица!".
Любими Герои 3,638 прегледа
Следващ →

Още вицове

Исландия показа на целия свят мощта на своята ПВО! Бойко Борисов има много модерен цифров фотоапарат и снима много с него. Но досега е ползвал само режим за снимане автопортрет. Събрали се пред потрара на Свети Петър американеца, французина и българина и чакали да им отворят. Дошъл Свети Петър и попитал американеца: - Ти от какво умря? - Ами нали знаеш ние в Америка с тези чийзбургери и паржени картофи диграх холестерол и умрях. - Добре отивай в Рая. - казал Свети Петър. - А ти от какво умря? - попитал Свети Петър французина. - Ами нали знаеш нйе с кашата френска любов и докато карах жена ми да ми прави френска любов и се забих в едно дарво и умрях. - отговорил французина. - Добре отиваи в Рая. - казал Свети Петър. - А ти момко от какво умря? - попитал и българина. - А не, не Свети Петре, срам ме е да кажа. - огроворил българинът. - Е хубава работа, от лекар, адвокат и Свети Петър срама няма, казвай сега. - Не, не мога, много ме е срам наистина. - казал българинът. - Е добре, тогава ще те пратя в Ада. - Не, не ще ти кажа, Свети Петре, как умрях. - Е хубаво айде казвай. - ядосал се вече Свети Петър. - Еми взех си кола на лизинг и умрях от град. След св. Валентин следва св. Аналгин. ;) Блондинка: - Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не!