Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ай ем българче Ай ем българче. Обичам наште маунтинс зелени. Българче да се наричам - ит из фърстли джой фор мене. Ай ем българче. Фром Кричим. Днес ай лив ин Саут Дакота. Тук май мадър енд май чичо правят мъни в бизнес готин. С ТИРА-а чичов отпътувах на петнайсет, сиреч - фифтийн. Моят чичо с гърлс търгува, мадър бачка в клуб фор стриптийз. Бът ай българче оставам, по душа, сърце енд боди. Невър няма да забравя брадърс Кирил и Методи. Май народ из вери древен! Май народ из вери твърд! Ай ем българче. Форевър. Чак до финиш ъф ъ уърлд
Разни 2,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-краткият Габровски виц: - Здрасти! - Нямам... Внучката пита баба си.. - Абе бабо, как сте ги изкушавали едно време мъжете, като нищо не се е виждало от вас от толкова много дрехи ? !? ! - Емии..бабе..ние едно време имахме мъже ебачи а не като днешните..гледачи.. - Докторе! Дайте ми най-силното плацебо! Какво правят блондинките след като станат от сън? - Отиват си у дома. Задачка за четвъртокласници: Деца, ЕС ни спря 825 млн. евро по миналата седмица, а миналата още 1.6 млрд. евро. Сега държавата ще извади тези пари от бюджета. Пита се в задачата - по колко яйца можеше да си купи всеки българин, ако тези пари бяха получени(т.е. ако някои не бяха корумпирани). Приемаме, че България е точно 7 млн. ---- Решение :825 млн.+1.6 млрд евро = 2 425 000 000 евро --> 4 728 750 000 лева/ 7 млн = 675,53 лв на всеки български гражданин или 3375 яйца ... Трябва да си изкукал от прекомерна употреба на яйца, за да мине по новините: "Станишев повече доволен от доклада, не коментира оставки" http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=275052 ----