Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Дали да не отида на работа?" - помислих си и...не отидох.
Бисери 3,445 прегледа
Следващ →

Още вицове

Основният олимпийски девиз е: "Главното не е победата, а участието!". Дали сега някой може да каже, че са ни лоши олимпийците? Мъжете се женят за красиви, а се развеждат с глупави. - Скъпи, наистина ли съм ти пратена от Господ? — Да, мила… само за какви грехове не знам… Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година… След дългогодишни експерименти марокански селекционери най-после откриха нов сорт портокали с вкус на "Фанта".