Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Качват се в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: - Ууу, миришете та не се траете! - Ама това е расизъм вие сте нетолерантни! ... И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай - тука ще се мре. - Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! - Е какъв ще да е тоя цвят? - попитали пътниците. - Няма значение какъв е... син да кажем. - Ами добре - съгласили се пътниците. - Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. - Я, господа - разпоредил се пилотът, - малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините - след тях!
Разни 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как успя да дойдеш днес навреме за работа? - Следобед ще си тръгна по-рано. Някои неща за жените никога няма да се узнаят... Това е така, защото девичата памет плавно преминава в женски тайни, а те от своя страна - в бабешка склероза. След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: - Утре доведи майка си, за да говоря с нея. - Няма да е възможно - казал Иванчо. - Защо - попитал учудено директора. - Ами, блъсна я валяк - отвърнал Иванчо. - Тогава доведи баща си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи брат си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи сестра си - казал директора. - И нея я блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава ти какво имаш - попитал учудено директора. - ВАЛЯК - отвърнал Иванчо! Шофьор минава на червен светофар. Спира го полицай и разгневен започва да обяснява какво голямо нарушение е направил водача. Поисква му документите за правоуправление и в последствие разбира, че това е министър. Тогава полицаят сменя тактиката и се обръща към министъра: - Г-н министре, много хубаво си минахте на червено, но не се знае коя будала ще мине на зелено! Учени откриха кое е най-страшното нещо, най-страшното нещо е диария и склероза – тичаш и не знаеш на къде.