Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не разбирам хората, които не обичат да си признават грешките. Аз лесно си признавам моите грешки, стига някога въобще да съм правил.
Бисери 3,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

В тъмен подлез двама се целуват: — Обичаш ли ме? — Обичам те. А ти мен? — И аз те обичам. Но как се казваш? — Пешо. А ти? — По дяволите! И аз се казвам Пешо! На един мъж му се прищяло да прави секс. Взема от кухнята чаша вода и четири аспирина и ги подава на жена си в спалнята. Жената учудено: - Ама скъпи мен сега не ме боли глава! - О, слава Богу! Един приятел оставил лаптопа си на пода и баба му помислила, че това е кантар. Премерила се е, баба му тежи 980 лева. Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..." - Розичка! Прочетох в Интернет, че 2012 година ще преживеят само тези астрални знаци, които имат рога - Овни, Телци, Козирози! А аз съм Скорпион... Какво ще правим, Роза?! - Мони, не мрънкай, каквото можах - направих! Ще живееш дълго и щастливо!