Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор между политици: - Как мислиш? Какъв е по-добре да бъдеш - глупак или плешив? - По-добре глупак. Не се забелязва толкова.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Наташа пита поручик Ржевски: - Поручик, Вие някога обичали ли сте? - О, да, много пъти! - Но аз за чистата любов Ви говоря! - Мдам и след баня ми се е случвало!
Любими Герои
03.10.2017
3,049 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката по биология разказва: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?
В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача: - А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата? - Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник".
Събужда се едно селско семейство сутринта. Майката гледа - кравата става, протяга се. - Какво, кравичке, бик ли искаш? Събужда се и котката - протяга се. Майката пак: - Какво, Мацо - котарак ли искаш? Събужда се дъщерята, протяга се. Майката: - Какво, дъще, не се ли наспа? - Аха, на кравата - бик, на котката - котарак, а аз - не съм се била наспала!
Какво прави блондинка, когато шофирайки наближава светофар и светва жълто? Натиска едновременно педалите на газта и спирачката...
Учителка се запознава с първокласници: - Ти как се казваш? - Тошко. - А какъв е твоят татко? - Ами той работи в месокомбината, като директор. - Седни Тошко на първия чин! - Ти как се казваш? - пита тя следващото дете. - Васко. - А какъв е баща ти? - Шеф е на Винпрома. - Сядай и ти на първия чин! - А ти как се казваш? - обръща се към трето дете. - Сашко. - А твоят баща къде е? - В Държавна сигурност. - ?!!…Така!… Вие двама седнете на втория чин, а ти Сашко седни на пръвия. А така! И какво прави баща ти в Държавна сигурност? - Не знам, едва вчера го прибраха.