Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!
Други 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изгаря семейният плевник и жената се обажда в застрахователната компания. - Изгоря плевникът ни, който беше застрахован за шейсет хиляди долара. Искам си парите. Застрахователният агент обяснява: - Съжалявам, госпожо, но ние не работим така. Първо ще оценим щетите и ще ви обезщетим със същия плевник като вашия. - Тогава отменям застраховката на мъжа си! Седи си една мацка в един бар. При нея идва един пич и : — Може ли да седна до Вас? — Само не ме навивайте! — За какво да не Ви навивам?! Да не става дума за секс? — Ето, че вече ме навихте! Сутринта е онази част от деня, в която завиждаш на безработните! ---- Реплика на Неделчо: от 1-ви до 5-ти е онази част от месеца, в която безработните ти завиждат... Мъж отива при ветеринаря: - Докторе, кравата ми е нещо болна. - Какво и е? - Ами, не знам. Първия ден, след като я купих, даде 4 литра мляко, втория - 2, третия - 1, а днес лежи и не може да стане. Ветеринарят отива на място да прегледа животното: - Лелее, човек, ти тоя бик си разсипал, бе! - Скъпи, вече година сме заедно, и искам да знам, кога ще ми направиш предложение? - Веднага ти правя, предлагам да се разделим...