Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама свещеници отишли на почивка в Хаваите. Те не искали да изпъкват сред туристите и затова се докарали в разноцветни хавайски ризи, бермуди и сандали на бос крак. Тръгнали да се разхождат в тълпата се разминават с ослепителна блондинка по бикини. Тя ги изгледала, прихнала да се смее, но казала учтиво: - Добър ден, отци! Те останали като гръмнати, после единият се върнал, настигнал блондинката и я запитал: - Извинете, госпожо, ние естествено не се срамуваме, че сме свещеници, но все пак как познахте кои сме? - Отче Инокентий, не ме ли познахте? Аз съм сестра Катерина от съседния манастир!
Разни 2,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две мутри: - Как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години. - Това е хубаво! Защо си тъжен? - Забравил съм да го запиша на училише! Шейсетте години. Между СССР и САЩ се води битка за завладяване на Луната. Руснаците са изпратили поредния луноход, а американски екипаж е кацнал на Луната и следи лунохода. Екипажът докладва на НАСА: - Ето корабът каца, луноходът излиза и потегля. Започва да пръска нещо..О, Боже!Той боядиса цялата Луна червена! Какво да правим? От Земята помислили малко и отвърнали: - Такааа..Спокойно.Вземете сега бяла боя и напишете отгоре "Allways Coca-Cola"! Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино. Чукча се прибира у дома, отваря хладилника, затваря го ядосан и набива жена си. Това става и на другия ден, и на третия. Накрая жена му през сълзи пита: - Добре, защо ме биеш, бе! Какво му има на хладилника! - Глупава жена! Имаме сума ти сметка за ток, а ти лампата в хладилника все включена оставяш! Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я: - Висок ли ви е тавана? - Не, съседа.