- Защо английските съдии са с черни тоги?
- Облекли са ги в знак на траур за смъртта на кралица Виктория.
- А защото още ги носят?
- Тя все още е мъртва.
Баба ми се обажда:
- Трябва ми коноп, като средство за пушене.
Абсолютно шашнат, почвам да мисля, какво мога да направя:
- Хашиш ще стане ли?
- Не, последната буква е "А".